תשתיות תקשורת

בעולם כיום חשוב שציוד התקשורת ותשתיות התקשורת יהיה מקצועי ויפעל דרך תשתיות תקשורת אמינות ובעלות ותק. בעולם מתקדם טכנולוגית כולם מחוברים לכולם דרך אמצעי התקשורת השונים: טלפוניה, מחשוב, אופטיקה וכיוצא באלו.
כשאר מתאפשר העברת מידע במשרד או בכל ארגון ממחשב למחשב ומנקודה לנקודה דרך הזרמת נתונים מאחד לשני בצורה בטוחה ומהירה, מדברים על תשתיות תקשורת שהן למעשה הציוד הטכנולוגי המתקדם שמחבר את כל מערכות המיחשוב.
תשתיות תקשורת הינן פתרון מתקדם ומוביל בתחום המחשבים והטלפוניה המבוצע על ידי מיטב המומחים בתחום, הן האמצעי הטכנולוגי החושב ביותר לכל אירגון ולכל חברה בכל תחום שהיא.

חברת אסנט הינה חברה בעלת ותק רב ונסיון בתחום הקמתן ותחזוקתן של תשתיות התקשורת ופתרונות התקשורת אסנט בעלת נסיון רב ומתחה בהקמת תשתיות ובמתן פתרונות כוללים בתחום תשתיות התקשורת.

חברת אנסט מבצעת תכנון, הטמעה וליווי אישי לאורך כל תהליך העבודה, הכולל פריסת כבלי תקשורת לתשתית פנימית ולתשתית חיצונית, התקנת תשתיות תקשורת, טלפוניה, מחשוב, אופטיקה, ואחודה. התקנת כל התשתיות של החברה מתבצעות על ידי עובדי חברת אסנט  עובדי החברה הם מקצועיים ומיומנים בתחום ובכך לאסנט יש שליטה מלאה בכל פרוייקט ופרוייקט.

חברת אסנט דוגלת במתן שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר לשביעות רצון הלקוחות תוך התחשבות בצרכים השוטיפים של כל לקוח נסיונה הרב של החברה הוא מול לקוחות ידועים במיוחד.

החברה מתמחה בפריסת כבלי תקשורת לתשתית פנימית וחיצונית:
  • התקנת כבלי תקשורת מסוגים שונים כגון; CAT-5E, CAT-6, CAT-7, CAT6A
  • התקנת מסדי תקשורת / שרתים מסוגים שונים וגדלים שונים עפ"י דרישת הלקוח.
  • התקנת סיבים אופטיים מכל הסוגים ע"פי הצורך.

התקנת תשתית חכמה – משולבת מחשבים וטלפוניה:
  • פריסת תשתית אחודה לתקשורת המחשבים והטלפונים ו והתקנתם בארון תקשורת באמצעות פנלי ניתוב RJ45.
  • יצוג שלוחות המרכזייה באמצעות פנלים בארון התקשורת, על מנת שניתן יהיה לנתב את שלוחות המרכזייה לנקודות התקשורת הרצויות.

צור קשר

יצירת קשר
נייד 050-6777065
פקס 153-50-6777065
מייל   Asafn@bezeqint.net
 
פנו אלינו עוד היום וקבלו ייעוץ חינם!

אנא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם

הטופס נשלח בהצלחה!
נציגינו יחזרו אליך בהקדם.
שלח פניה