השרותים אותם אנו מספקים

אנו מספקים מגוון שרותים בתחום התשתיות ברמה הגבוהה ביותר:

תשתיות חפירה

עבודות חפירה, הן עבודות המתבצעות על ידי קבלני חפירות ואנשי מקצוע. עבודות תשתיות חפירה מתבצעות בכל אירגון ומשרד חדש על מנת לחבר שתי קצוות אחת לשניה בכל תשתית חפריה יוכנסו סיבים אופטים או כבלי נחושת ועל ידי תשתיות החפירה יהיה ניתן ליצור תקשורת, מערך טלפוניה, עיבוד נתונים וחיבור לאינטרנט.
קרא עוד

תשתיות אופטיקה

תשתית תקשורת אופטית היא היום מהאמצעים המתקדמים והיעילים ביותר להעברת מידע בערוצי תקשורת שונים בארגונים – כחלק מהמערך הפנים ארגוני וגם מחוצה לו. האמצעים עליהם מבוססות תשתיות תקשורת אופטיות מקנים להן יתרונות משמעותיים על פני רשתות תקשורת אחרות.
קרא עוד

תשתיות מחשוב

תשתית המחשוב אחראית על חומרת שרתים, תוכנה, בקרי אחסון וגיבוי מרכזיים, שדות תקשורת, אבטחת מידע ותחנות קצה. תשתית מחשוב יציבה הינה קריטית להבטחת רמת זמינות גבוהה של מערכות המידע ובנוסף מאפשרות את התפעול השוטף שלה.
קרא עוד

תשתיות טלפוניה

חברת אסנט מתמחה בהקמת תשתיות טלפוניה ובהכנת תשתיות חיצוניות ופנימיות על פי התקנות המחמירות ביותר בענף. המומחים שלנו ילוו אתכם בכל תהליך הקמת תשתיות הטלפוניה, מחיבור השולחות ועד להפעלת המרכזיה ותפעולה. חברת אסנט מספקת גם שרותי ייעוץ מקוצעי אספקה והתקנה של מרכזיות טלפוניה חכמות.
קרא עוד

תשתית אחודה

תשתית אחודה הינה תשתית כבילת תקשורת הבנויה מתשתיות כבילת מחשב המשמשת הן לתקשורת מחשב והן לתקשורת טלפון על גבי אותה מערכת כבילה. תשתית משולבת של טלפוניה ומחשבים על גבי כבל מחשב PDS או GIGA המרוכזים בארון תקשורת על גבי פנלים. היום בעידן מרכזיות IP הממוקמות בארון המחשבים נדרשת תשתית אחודה לטלפון ולמחשב.
קרא עוד

תשתיות תקשורת

בעולם כיום חשוב שציוד התקשורת ותשתיות התקשורת יהיה מקצועי ויפעל דרך תשתיות תקשורת אמינות ובעלות ותק. בעולם מתקדם טכנולוגית כולם מחוברים לכולם דרך אמצעי התקשורת השונים: טלפוניה, מחשוב, אופטיקה וכיוצא באלו.
קרא עוד

צור קשר

יצירת קשר
נייד 050-6777065
פקס 153-50-6777065
מייל   Asafn@bezeqint.net
 
פנו אלינו עוד היום וקבלו ייעוץ חינם!

אנא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם

הטופס נשלח בהצלחה!
נציגינו יחזרו אליך בהקדם.
שלח פניה